Informace o našem klubu

Výcviku agility se klub věnuje od roku 1995. Jeho členové mají za sebou spousty úspěchů, o těch největších najdete zmínku ve článku úspěchy. V sekci Videa si pak můžete prohlédnout běhy některých našich členů.

Náš klub navštěvuje momentálně přibližně 20 začátečníků a 15 pokročilých. Agility trénujeme každé úterý (začátečníci) a čtvrtek (pokročilí) od 16:30 v prostorách kynologického klubu Argus ve Zlíně na Vršavě. Kontakty na výcvikáře 

Výcvik je veden jak formou kratších sekvencí, tak i deších tratí, které jsou dobrou přípravou na závody. V začátečnících jsou psi seznámeni se všemi překážkami a pomocí krátkých sekvencí motivováni k tomu, aby poznali, že agility je zábava. Psovodi se naučí základům správného vedení psa na parkúru. Agility pokročilí navštěvují už závodící týmy. Piluje se zde technika na obtížnějších sekvencích a celých tratích.

Agility navštěvuje spousta různých plemen psů i kříženci. Běháme se psy především pro to, že nás to baví. Ale stejně jako každý jiný klub i my jezdíme na závody poměřovat své dovednosti s ostatními týmy, protože i pozorováním se může člověk leccos naučit.


Kontakt

Agility Argus Zlín

závodící
Zdeněk Lukovics
777 812 444


pokročilí
Ivana Vránová 723 255 147
Jana Ullver 773 482 882

Webmaster: Ivana Kysová mob.: 774 323 300 Jana Ullver

Prodej pneumatik>